Par mums

Uzņēmums SIA "55 company" nodarbojas ar visa veida metāla konstrukciju tirdzniecību, izgatavošanu un montāžu. Mēs piedāvājam saviem klientiem teicamas kvalitātes metālā izstrādājumus izgatavotus laikā un atbilstoši klienta prasībām ar piegādi un montāžu visā Latvijas teritorijā un ārpus tas.

Mūsu uzņēmuma kvalificēti specialisti veiks metālā konstrukciju projektēšanu un izgatavošanu pēc klienta individuālām skicēm vai mūsu izstrādātajiem rasējumiem.

Izgatavojam – metāla būvkonstrukcijas (angārus, noliktavas, biroja ēkas, ražošanas cehus, lifta šahtas, graudu pirmsapstrādes ēkas un citu), metāla kāpnes, metāla margas, metāla žogus un  vārtus, metāla terases un jebkādus metāla izstrādājumus pēc individuālā pasūtījuma.

Kā arī uzņēmums SIA "55 company" nodarbojas ar metāla tirdzniecību, metālkonstrukciju projektēšanu un MKD rasējumu izstrādi, celtniecības un montāžas darbiem.

Piedāvājam saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu visa veida metāla apstrādē – metāla griešana, auksta cinkošana, karsta cinkošana, attīrīšana, gruntēšana, krāsošana, pulverkrāsošana, apstrāde ar smilšstrūklu.

Uzņēmums SIA "55 company" veic pilnu metāla konstrukciju ražošanas ciklu – no precīzas un detalizētas projekta izstrādes  un teicamas kvalitātes metāla konstrukciju izgatavošanas, līdz to piegādei un uzstādīšanai objektā klienta vēlamajos termiņos.

Sazināties ar mums