Metāla kāpņu izgatavošana

Šodien ir ļoti aktuāli apvienot metālu un koku. Šāda veida konstrukcijas tikai iegūst papildus praktiskumu un izturību. Šāda veida celtniecības  piemēri ir karkasa būvniecībā: kāpnes, terases, margas un cits. Ar īpašu pietāti jāizturas pret būvkonstrukcijām, kas izgatavotas no koka, jo tā ir vēl viena svarīga specializācija. 

Kāpņu projektēšana individuāliem pasūtījumiem, kā arī to ražošana un uzstādīšana - tas ir SIA „55 construction” komandas darbs, kurš tiks izpildīts pēc augstākajiem profesionālajiem standartiem, kvalitatīvi un no sirds. Pie mums var iegādāties kāpnes, kuras izgatavotas no koka un metāla, ka arī ar stiklotiem elementiem.

Šāda veida konstrukciju ražošanas plašā pieredze ļauj mums strādāt ar dažāda sarežģītības līmeņa projektiem. Mēs varam izgatavot kāpnes no standarta pasūtījumiem, līdz ekskluzīvām konstrukcijām, kas gatavotas no dažāda veida materiāliem. Mēs garantējam individuālu pieeju katram klientam.

Ja Jums ir nepieciešamība iegādāties kāpnes, kuras kalpos ilgu laiku, vērsieties pie SIA „55 construction”. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko variantu, plašajā kāpņu sortimentā izvēlē.

Mēs arī ražojam nerūsējošā tērauda un/vai koka jebkura veida margas, sētas, terases.

Sazināties ar mums